Szalai Ádám529940012
Torghelle Sándor321000020
Lázok János22401002
Németh Krisztián12800001

Azonos mérkőzésszám esetén a több játszott perc döntött a sorrendben. Azonos perccszám esetén az rangsorolt, hogy ki volt többször kezdő. Érdekes módon idén egyszer sem cseréltünk a 90. perc után.

A magyar válogatott a tavalyi évben 3 mérkőzést Erwin Koeman, 6 találkozót már Egervári Sándor vezetésével vívott meg. A meglehetősen sok egy, vagy két találkozón szereplő játékos ennek a kapitányváltásnak is köszönhető. A statisztikában külön nem jelzem, hogy ki melyik edző alatt mennyit és hogyan játszott, az egész év számít.
A legtöbbet foglalkoztatott játékos 2010-ben Juhász Roland volt, minden egyes találkozón szerephez jutott, és összesen 779 percet töltött a pályán. A legkevesebbet Koltai kapta, írd és mondd 1 percet, még az év elején, Oroszország ellen.
A 2009-es 6 rúgott gólhoz képest a 16 igazi felüdülés, bár ezen sokat lendít a San Marinonak rúgott nyolcas. Ugyanakkor a csatáraink 1 gól helyett összesen 8-at lőttek, és felfedeztük Szalai Ádámot.
Érdekes Vadócz Krisztián helyzete, aki megint az egyik legtöbb meccsen szerepelt játékos lett, csakúgy, mint 2009-ben, és megint főként a cserék környékén került szóba a neve. Hiába nem említené szinte senki az elsők között ha a válogatott arcairól van szó, nála többször csak Juhász játszott a két év alatt.
Érdemes még megemlíteni, hogy Gera emlékezetes törökországi esete óta nem kaptunk piros lapot, és ha ezt nem számítjuk, akkor "igazi" kiállításunk a Málta elleni 1-2 alkalmával volt még 2006-ban, azt Vanczák hozta össze.
A tavalyi éllovasok közül teljesen eltűnt Halmosi, valamint alighanem végleg elköszönhetünk a válogatottban 12 évet lehúzott Dárdai Palitól. Idén igen sok, összesen 9 újoncot avattunk, ők: Laczkó, Lipták, Lázár, Pintér, Kádár, Koman, Elek, Lázok és Németh Krisztián. Átlagéletkoruk: 22,6 év. Bizakodjunk.